Ledarna för våra specialistgrupper

Ilona Paakkala
 
Mervärdesbeskattning och övrig indirekt beskattning
Ilona Paakkala
tel. +358 (0)20 787 7753
ilona.paakkala@fi.pwc.com
Risto Löf
 
Personbeskattning
Risto Löf
tel. +358 (0)20 787 7811
risto.lof@fi.pwc.com
 
Markku Hakkarainen
 
Företagsbeskattning, Mergers&Acquisitions
Markku Hakkarainen
tel. +358 (0)20 787 7774
markku.hakkarainen@fi.pwc.com
Marja Eskola
 
Global Compliance Services
Marja Eskola
tel. +358 (0)20 787 7813
marja.eskola@fi.pwc.com

 
Tax Management Accounting Services
Iain McCarthy
tel. +358 (0)20 787 7975
iain.mccarthy@fi.pwc.com
Samuli Makkonen
 
Financial Services
Samuli Makkonen
tel. +358 (0)20 787 7752
samuli.makkonen@fi.pwc.com

 
Intern prissättning
Sari Takalo
tel. +358 (0)20 787 7262
sari.takalo@fi.pwc.com
Kari Stenqvist
 
Privatföretagare
Kari Stenqvist
tel. +358 (0)20 787 7465
kari.stenqvist@fi.pwc.com
Elina Kumpulainen
 
Företagsrätt
Elina Kumpulainen
tel. +358 (0)20 787 7907
elina.kumpulainen@fi.pwc.com